Müükapartment
Three-Bedroom Apartment with Terraces in Bergamo
175 000 €
1496 €/m²
Via Borgo Palazzo 163, Bergamo, Bergamo
3
Toad kokku
1
Vannitoad
117 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located on Via Borgo Palazzo in Bergamo, situated in a well-maintained building from the late 1980s. It features two terraces, one overlooking the living area and another the bedroom area, along with a separate kitchen, living room, and bathroom. The property includes a cellar and a parking space, and is accessible by elevator.
SeisukordVäga hea
Korrus3
Asukoht
Via Borgo Palazzo 163, Bergamo, Bergamo
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,7 km27 minLennujaam
1,5 km23 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
1,4 km22 minRaamatukogu
900 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
700 m10 minRestoran
500 m7 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
0 m1 minHaigla
1,2 km20 minVeterinaaria
1,9 km29 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
2,1 km6 minKeskkond
Suurem tee
2,9 km8 minRaudtee
400 m6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.