For Salehouse
6-room house in IT
€45,000
€237/m²
6
Total rooms
1
Bathrooms
190 m²
Neighborhood
Amenities within walking distance (500m) are highlighted
Transport
Bus stop
700 m12 minTrain station
2.8 km7 minAirport
42 km1.8hEducation
Kindergarten
3.0 km8 minUniversity
33 km1.4hLibrary
2.3 km6 minShopping & Services
Supermarket
2.8 km7 minGrocery store
5 km14 minRestaurant
0 m1 minBank
2.4 km6 minHealthcare
Pharmacy
2.4 km6 minDoctor
9 km24 minHospital
2.3 km6 minLeisure & Nature
Park
2.0 km5 minBeach
1.3 km21 minEnvironment
Railway tracks
2.7 km7 minPhoto Tour