Müükhouse
Terraced House with Terrace in Peñaflor
225 000 €
1573 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
143 m²
Elamispind
25 m²
Terrass
Ida
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom terraced house is located in Peñaflor, within a natural setting and a 20-minute drive from Zaragoza. The property features a large terrace with a barbecue, air conditioning, and a functional fireplace in the spacious cellar. It is well-connected to the city centre by bus lines N7 and 28.
Ehitusaasta2003
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
21 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
13 kmÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
14 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.