Müükapartment
T3 with Ocean Access in Hossegor
726 270 €
9949 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
73 m²
Elamispind
2572 m²
Krunt
8 m²
Terrass
Lääs
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom property is located in a highly sought-after spot at the Gravière in Hossegor, offering direct ocean access. Features include a west-facing balcony with sunset views, an east-facing balcony for morning sun, and a spacious 2,500 m² communal garden. The property is designed for relaxation with no overlooking and a sea-facing dune view.
Ehitusaasta1964
OmandTäis
Korrus1 / 4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
23 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
20 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
12 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus

balcony

T3 with Ocean Access in Hossegor
726 270 €
9949 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 9. apr 2026 | 726 270 € | 9949 € / m² | Algne |