Müükapartment
T2 with Loggia in Villeurbanne
190 000 €
4130 €/m²
3
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
46 m²
Elamispind
6,5 m²
Terrass
Kirjeldus
This T2 apartment, located on Rue George Sand in Villeurbanne, features 46 m² of living space. It includes a well-lit living area with an open kitchen, a loggia of 6.53 m², a spacious bedroom with built-in wardrobe, a functional bathroom, and separate toilets. The property is situated in a quiet, well-maintained residence from 2006, with convenient access to tram services and local amenities.
Ehitusaasta2006
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
LähedalRand
3 kmKeskkond

balcony
T2 with Loggia in Villeurbanne
190 000 €
4130 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Homki Immobilier
Viide: Homki_cacjd_6
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.