Müükapartment
T2 Apartment with Parking in Frontignan Plage
136 000 €
5037 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
27 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This T2 apartment, located in Frontignan Plage, is 50 metres from the sea. It features a bright living area with a fitted kitchenette, a bedroom with a wardrobe, a bathroom, and a practical laundry room. The property includes a balcony with views over the pond and a parking space.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
21 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
19 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
15 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
6 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.