For Salehouse
10-room house in Linxe
€1,695,000
€4,324/m²
10
Total rooms
7
Bedrooms
392 m²
Livable surface
22000 m²
Land area
Year built2018
OwnershipFull
Floors1
Energy Class
78 kWh/m²/yrB
Class B — 78 kWh/m²/yr
Greenhouse Gas (GHG)GHG
2 kg CO²/m²/yrA
Class A — 2 kg CO²/m²/yr
Location
Approximate location
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
5 kmTrain station
27 kmAirport
56 kmEducation
Kindergarten
8 kmPrimary school
9 kmSecondary school
NearbyLibrary
NearbyShopping & Services
Supermarket
NearbyGrocery store
NearbyRestaurant
NearbyShopping center
30 kmBank
8 kmHealthcare
Pharmacy
7 kmDoctor
NearbyHospital
25 kmVeterinary
8 kmLeisure & Nature
Park
NearbyBeach
8 kmPhoto Tour