Müükapartment
Studio with Terrace in La Ciotat
185 000 €
8810 €/m²
1
Toad kokku
1
Vannitoad
21 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
7 m²
Terrass
Kirjeldus
This charming studio, located on the ground floor, offers 21 m² of living space with a 7 m² terrace. It is situated in a prime location with a private parking space in the property. The apartment is part of a close to the beaches, providing easy access to the seafront.
OmandKaasomand
Korrus0
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
216 kWh/m²/yrC
Class C — 216 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
6 kg CO²/m²/yrA
Class A — 6 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
41 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
13 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
16 kmPank
Suurem tee
3 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

kitchen

bathroom

bedroom

bedroom

terrace patio

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.