One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Kreeka
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Kreeka
  3. Studio Apartment with Elevator in Larissa
1 / 5
ÜürKorterStuudioÜliõpilaskorter

Studio Apartment with Elevator in Larissa

260 € / kuus
10 €/m²
Larissa
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
25 m²
Elamispind

Kirjeldus

This studio apartment is located on the 4th floor and features one bedroom and one bathroom. Constructed in 1984, it includes marble flooring, aluminium frames, and an elevator. The apartment is fully autonomous for heating and cooling, with air conditioning and an elevator for convenience.

Ehitusaasta1984
SeisukordHea
Korrus4

Lisaomadused

Konditsioneer
Lift
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: xe.gr

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

F
Class F

Asukoht

Larissa
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
100 m1 min
Raudteejaam
800 m12 min
Lennujaam
106 km4.6h

Haridus

Lasteaed
100 m1 min
Ülikool
3 km9 min
Raamatukogu
300 m5 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
100 m1 min
Toidupood
100 m1 min
Restoran
100 m1 min
Pank
500 m8 min

Tervishoid

Apteek
0 m1 min
Arst
300 m5 min
Haigla
600 m10 min
Veterinaaria
500 m8 min

Vaba aeg ja loodus

Park
100 m2 min
Rand
37 km1.6h

Keskkond

Raudtee
700 m11 min

Photo Tour

Elutuba - Studio Apartment with Elevator in Larissa

living room

Köök - Studio Apartment with Elevator in Larissa

kitchen

Köök - Studio Apartment with Elevator in Larissa

kitchen

Elutuba - Studio Apartment with Elevator in Larissa

living room

Vannitoad - Studio Apartment with Elevator in Larissa

bathroom

Studio Apartment with Elevator in Larissa
260 € / kuus
10 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Xe Gr
Avaldaja
RE/MAX delta-ktima
Δημήτριος Πίπιλας
Viide: 1121-4591
Asukoht
Larissa
Täpne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.