Müükapartment
Studio Apartment with Balcony in Cervia
120 000 €
2449 €/m²
CASTIGLIONE CE, Cervia
1
Toad kokku
1
Vannitoad
49 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This studio apartment, located on the first floor of a recently constructed condominium (2006), features a bright living area with a small kitchen and access to a balcony. It includes a bedroom, bathroom, air conditioning, and autonomous heating, along with a private garage. Situated in a residential area, the property is conveniently accessible by lift.
Ehitusaasta2006
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
4 km10 minRaudteejaam
6 km15 minLennujaam
36 km1.6hHaridus
Lasteaed
1,1 km18 minÜlikool
11 km29 minRaamatukogu
1,5 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
5 km14 minToidupood
900 m13 minRestoran
800 m12 minPank
900 m14 minTervishoid
Apteek
900 m14 minHaigla
6 km15 minVaba aeg ja loodus
Park
1,0 km16 minRand
7 km18 minKeskkond
Raudtee
5 km13 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.