Müükapartment
Studio-Apartment with Balcony in Bascharage
315 000 €
9000 €/m²
Bascharage
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
35 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom studio apartment, spanning 35 m², is located in a quiet and well-maintained residential complex. It features a bright main room with direct access to a private balcony, a fully equipped kitchen, and a bathroom with a toilet. The property includes a reinforced entrance door for enhanced security and is conveniently situated near shops, public transport, and other amenities.
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,3 km21 minLennujaam
20 km52 minHaridus
Lasteaed
800 m13 minAlgkool
5 km14 minKeskkool
300 m5 minÜlikool
7 km19 minRaamatukogu
5 km14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m5 minRestoran
0 m1 minKaubanduskeskus
5 km13 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
100 m2 minHaigla
4 km11 minVeterinaaria
2,1 km5 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m10 minRand
28 km1.2hKeskkond
Suurem tee
1,4 km21 minRaudtee
1,3 km20 minPhoto Tour

living room

balcony

bathroom

kitchen
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.