Müükapartment
3-room apartment in DRAMMEN
5 790 000 NOK
50 348 NOK/m²
Øvre Kollen 18, 3046 DRAMMEN
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
115 m²
Elamispind
1542 m²
Krunt
Ehitusaasta1999
Korrus2
Asukoht
Øvre Kollen 18, 3046 DRAMMEN
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,4 km22 minRaudteejaam
7 km18 minLennujaam
60 km2.6hHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
1,3 km20 minRaamatukogu
1,3 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
900 m14 minToidupood
1,1 km17 minRestoran
400 m6 minPank
1,4 km21 minTervishoid
Apteek
1,3 km20 minArst
1,1 km18 minHaigla
3 km8 minVeterinaaria
2,1 km5 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
1,2 km19 minKeskkond
Raudtee
500 m7 minPhoto Tour