Müükhouse
Stone Property with Habitable Space in France
355 000 €
2064 €/m²
8
Toad kokku
6
Magamistoad
1
Vannitoad
172 m²
Elamispind
2400 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This property features a stone-built family house with an additional habitable space. It includes a garage. The property is located in France, with further details on environmental risks available at Géorisques.
Energiaklass
326 kWh/m²/yrE
Class E — 326 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
41 kg CO²/m²/yrD
Class D — 41 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
60 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
6 kmKeskkool
9 kmÜlikool
41 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
7 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
7 kmTervishoid
Apteek
3 kmArst
LähedalHaigla
6 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.