Müükhouse
Stone House with Ocean View near Primelin
281 500 €
3351 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
84 m²
Elamispind
2173 m²
Krunt
1880 m²
Aed
Kirjeldus
This charming stone house is located within a 10-minute walk of the Loch beach in Primelin. It features a bright living room with exposed beams, an open-plan kitchen, several bedrooms, and a pleasant 1,880 m² garden in a tranquil, natural setting. The main bedroom offers a view of the ocean.
Energiaklass
381 kWh/m²/yrF
Class F — 381 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
14 kg CO²/m²/yrC
Class C — 14 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
7 kmLennujaam
48 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
7 kmÜlikool
37 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
24 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.