Müükhouse
Stone House with Garden on Causse de Limogne
260 000 €
1268 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
205 m²
Elamispind
5707 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This family house features three bedrooms, one bathroom, and two additional bathrooms, with a total of three toilets. The property includes a large, flat garden of approximately 5700 m², a spacious garage (26 m²), and an independent workshop (11 m²). It offers a detached location with a view of the Causse and is situated near Limogne en Quercy, Cajarc, Villefranche de Rouergue, and Cahors.
Ehitusaasta1938
Energiaklass
370 kWh/m²/yrF
Class F — 370 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
12 kg CO²/m²/yrC
Class C — 12 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmRaudteejaam
19 kmLennujaam
89 kmHaridus
Algkool
3 kmKeskkool
13 kmÜlikool
32 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
9 kmToidupood
LähedalRestoran
3 kmPank
3 kmTervishoid
Apteek
3 kmArst
3 kmHaigla
24 kmVaba aeg ja loodus
Park
9 kmRand
9 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.