Müükhouse
Stone House with Garden in Privas Suburb
180 000 €
2813 €/m²
5
Toad kokku
64 m²
Elamispind
405 m²
Krunt
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom house features a stone exterior and is situated in a quiet suburban area near Privas. The property includes a 5 m² cellar, a 405 m² garden, and a balcony/terrace. The house has been equipped with a pellet stove for heating and reversible air conditioning for cooling.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
17 kmLennujaam
89 kmHaridus
LähedalRand
8 kmPhoto Tour

Stone House with Garden in Privas Suburb
180 000 €
2813 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Réseau Efficity
Viide: 213036
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.