Müükhouse
Spacious Villa with South-Facing Garden in Brasschaat
1 650 000 €
2578 €/m²
Brasschaat
6
Magamistoad
3
Vannitoad
640 m²
Elamispind
5463 m²
Krunt
5
Parkimiskohad
Kirjeldus
This six-bedroom villa is centrally located on a unique south-facing plot in Brasschaat, near Vriesdonk and the centre. The property features a private garden with mature trees, providing privacy, and is accessible via a winding driveway. It includes a terrace, basement, and is equipped with solar panels and a gas heating system.
Ehitusaasta1967
Energiaklass
177 kWh/m²/yrB
Class B — 177 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrA
Class A
Asukoht
Brasschaat
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
600 m10 minRaudteejaam
1,9 km29 minMetroopeatus
7 km18 minLennujaam
42 km1.8hHaridus
Lasteaed
1,6 km24 minKeskkool
10 km26 minÜlikool
6 km15 minRaamatukogu
2,2 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,6 km25 minToidupood
1,1 km17 minRestoran
1,1 km17 minPank
1,2 km19 minTervishoid
Apteek
1,2 km19 minArst
1,1 km17 minHaigla
2,0 km5 minVeterinaaria
1,8 km29 minVaba aeg ja loodus
Park
700 m10 minRand
8 km20 minKeskkond
Suurem tee
2,4 km6 minRaudtee
1,8 km29 minPhoto Tour