Müükhouse
Spacious House with Pool in Collection Rieumes
450 000 €
2296 €/m²
7
Toad kokku
196 m²
Elamispind
854 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This house offers approximately 196 m² of living space, featuring a 63 m² living area with a fireplace and open-plan kitchen. It includes four bedrooms, a study, and a large veranda, with a pool, covered outdoor kitchen, and multiple terraces. The property has two garages and a garden, with recent gas heating and potential for modernisation.
Ehitusaasta1900
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
15 kmLennujaam
29 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
29 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
22 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
6 kmHaigla
16 kmVaba aeg ja loodus
Park
8 kmRand
13 kmPhoto Tour

bedroom
Spacious House with Pool in Collection Rieumes
450 000 €
2296 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Collection Immobilière
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.