Müükhouse
Spacious House with Garden in Bon-Encontre
210 000 €
1654 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
127 m²
Elamispind
500 m²
Krunt
Kirjeldus
This house features four bedrooms, two bathrooms, and two additional WCs. It includes a 35 m² living room, a kitchen of approximately 10 m², and a landscaped garden. The property offers a garage of about 35 m² and is equipped with amenities such as double-glazed PVC windows, reversible air conditioning, and a 2020 gas boiler.
Energiaklass
280 kWh/m²/yrE
Class E — 280 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
46 kg CO²/m²/yrD
Class D — 46 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
72 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
3 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee

kitchen
Spacious House with Garden in Bon-Encontre
210 000 €
1654 €/m²
Avaldaja
Proprietes Privees - Kévin MANSENCAL
Viide: 452098MKE
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 28. veebr 2026 | 220 000 € | 1732 € / m² | Algne |
| 22. mai 2026 | 210 000 € | 1654 € / m² | -4.5% |