Müükapartment
Spacious Apartment with Balcony in Vanves
499 000 €
6160 €/m²
4
Toad kokku
81 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom apartment offers 81 m² of living space, including a fitted and equipped kitchen. The property features a balcony and a parking space, located on the first floor of a building.
Ehitusaasta1984
OmandKaasomand
Korrus1 / 11
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, maisonsetappartements.fr
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
10 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank

bedroom
Spacious Apartment with Balcony in Vanves
499 000 €
6160 €/m²
Avaldaja
Keller Williams Le Bail
Viide: 840-KWFR
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 14. veebr 2026 | 530 000 € | 6530 € / m² | Algne |
| 9. apr 2026 | 515 000 € | 6345 € / m² | -2.8% |
| 23. apr 2026 | 499 000 € | 6148 € / m² | -3.1% |