Müükapartment
Spacious Apartment with Balcony in Canicattì
70 000 €
292 €/m²
Via Claudio Monteverdi, Canicatti'
6
Toad kokku
5
Magamistoad
240 m²
Elamispind
Kirjeldus
This six-bedroom, two-bathroom apartment is located on the second floor of a building with only five units, ensuring tranquillity. It features a spacious living room of approximately 60 m², a large kitchen of about 50 m², and includes both a balcony and a terrace. The property is situated in the Ponte Di Ferro area of Canicattì.
Ehitusaasta1980
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus2 / 3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
10 km25 minRaudteejaam
400 m7 minLennujaam
77 km3.4hHaridus
Lasteaed
1000 m15 minÜlikool
23 km59 minRaamatukogu
1,3 km20 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m13 minToidupood
1,3 km20 minRestoran
900 m14 minPank
1,0 km16 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
700 m10 minHaigla
2,3 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
700 m11 minRand
24 km1.1hKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
400 m7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.