Müükhouse
South-Facing Bungalow with Pool in La Zenia
349 950 €
3888 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
90 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom bungalow is located in La Zenia, Orihuela, Alicante. The property features a spacious tiled front garden with a purpose-built shed and storage room. It includes a large living and dining area, a kitchen, and a solarium with French doors, alongside communal pool and garden amenities.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmRaudteejaam
LähedalLennujaam
33 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
20 kmÜlikool
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
25 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.