Müükapartment
South-Facing Apartment in Central Vienne
86 000 €
2205 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
39 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This two-room apartment features a living space of 17.23 m² and a bedroom of 16.9 m². The property benefits from a south-facing exposure, providing ample natural light, and is located in the heart of Vienne, close to shops, transport links, and cultural sites.
SeisukordVajab remonti
OmandKaasomand
Korrus2 / 3
Lisaomadused
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: proprietes-privees.com
Energiatõhusus
Energiaklass
369 kWh/m²/yrF
Class F — 369 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
14 kg CO²/m²/yrC
Class C — 14 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
25 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
20 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
17 kmPank
LähedalRand
10 kmKeskkond

South-Facing Apartment in Central Vienne
86 000 €
2205 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Thierry COLL
Propriétés Privées
Viide: 0105TC434054TCL
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.