Müükhouse
6-room house in Skælskør
2 245 000 DKK
9201 DKK/m²
Sorø Landevej 206, Eggeslevmagle, 4230 Skælskør
6
Toad kokku
244 m²
Elamispind
14716 m²
Krunt
Ehitusaasta1914
Asukoht
Sorø Landevej 206, Eggeslevmagle, 4230 Skælskør
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,4 km6 minLennujaam
66 km2.9hHaridus
Lasteaed
2,0 km31 minÜlikool
7 km17 minRaamatukogu
3 km9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,9 km7 minToidupood
3 km8 minRestoran
3 km8 minPank
3 km8 minTervishoid
Arst
2,5 km6 minHaigla
3 km9 minVeterinaaria
9 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
1,4 km22 minRand
5 km14 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.