Müükhouse
Solar-Powered Villa with Sea View in Mijas Pueblo
1 699 000 €
10 360 €/m²
4
Magamistoad
4
Vannitoad
164 m²
Elamispind
958 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This new build villa features four bedrooms and four bathrooms, with a south-facing orientation. It includes a private pool, private garden, and a terrace/balcony, offering both sea and mountain views. The property is equipped with solar panels, air conditioning, and a fireplace, and is located near a golf course.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
13 kmLennujaam
99 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
7 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
5 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.