Müükhouse
6-room house in Løgstrup
1 495 000 DKK
6734 DKK/m²
Skivevej 230, 8831 Løgstrup
6
Toad kokku
4
Magamistoad
222 m²
Elamispind
4367 m²
Krunt
Ehitusaasta1938
Asukoht
Skivevej 230, 8831 Løgstrup
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
7 km17 minLennujaam
72 km3.1hHaridus
Lasteaed
1,6 km25 minÜlikool
17 km43 minRaamatukogu
9 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,5 km23 minToidupood
7 km19 minRestoran
2,0 km31 minPank
9 km24 minTervishoid
Apteek
8 km20 minArst
8 km22 minHaigla
9 km24 minVeterinaaria
9 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
4 km9 minRand
9 km23 minPhoto Tour

garden

6-toaline maja asukohas Løgstrup
1 495 000 DKK
6734 DKK/m²
Avaldatud
Avaldaja
Edin Mumanovic
Nybolig Viborg
Viide: n2300420000431
Asukoht
Skivevej 230, 8831 Løgstrup
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.