Müükapartment
2-room apartment in Aalborg
1 395 000 DKK ≈ 186 679 €
22 869 DKK/m² ≈ 3060 €/m²
Sjællandsgade 46, 1. tv., 9000 Aalborg
2
Toad kokku
61 m²
Asukoht
Sjællandsgade 46, 1. tv., 9000 Aalborg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
3 km8 minLennujaam
6 km16 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
1,4 km22 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
300 m5 minRestoran
600 m10 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
700 m11 minHaigla
1,3 km21 minVeterinaaria
2,0 km31 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
4 km10 minKeskkond
Suurem tee
1,4 km22 minRaudtee
1,3 km21 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.