Müükhouse
Six-Piece House with Garden in Cheffois
153 000 €
1275 €/m²
6
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
120 m²
Elamispind
2500 m²
Krunt
2500 m²
Aed
Kirjeldus
This six-piece house features an accessible ground floor with a living room, dining area, separate kitchen, hallway, three bedrooms, a bathroom, and an independent WC. The basement offers a potential bedroom space and a large area divided into four sections, along with a cellar. The property is situated on a plot exceeding 2,500 m², providing ample outdoor space for various arrangements.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com, immobilier.lefigaro.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
203 kWh/m²/yrE
Class E — 203 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
52 kg CO²/m²/yrE
Class E — 52 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
19 kmLennujaam
63 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
43 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
14 kmPhoto Tour

Six-Piece House with Garden in Cheffois
153 000 €
1275 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
IAD FRANCE
Viide: 2021207
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu