Müükhouse
Single-Storey House with Terrace in La Turballe
455 000 €
3991 €/m²
6
Toad kokku
3
Magamistoad
114 m²
Elamispind
540 m²
Aed
Edel
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom house features a south-west facing living area with a fireplace, a fitted and equipped kitchen, and a veranda leading to a terrace. The property includes a garage, a garden shed, and a fully enclosed, landscaped garden. It is located near beaches, shops, schools, and transport links.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust2
KüteGaas
Lisaomadused
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com, proprietes-privees.com
Energiatõhusus
Energiaklass
232 kWh/m²/yrD
Class D — 232 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
35 kg CO²/m²/yrD
Class D — 35 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
69 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
20 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
4 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand

driveway
Single-Storey House with Terrace in La Turballe
455 000 €
3991 €/m²
Avaldaja
PROPRIETES PRIVEES SAS
Viide: 132469002
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.