Müükhouse
Single-Storey House with Pool in Marcheprime
540 800 €
3558 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
152 m²
Elamispind
1000 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom single-storey house features a spacious, open-plan living area with a fitted kitchen. The property includes a covered terrace, a secure swimming pool, and a separate studio with an en-suite bathroom, situated on a 1000 m² enclosed plot near the SNCF train station.
Ehitusaasta2007
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
109 kWh/m²/yrB
Class B — 109 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
4 kg CO²/m²/yrA
Class A — 4 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
11 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
12 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

dining room

Single-Storey House with Pool in Marcheprime
540 800 €
3558 €/m²
Avaldaja
EXP GLOBAL FRANCE
Viide: VM37790-EXPFRANCE
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.