Müükhouse
Single-Storey House with Large Garden in Boussay
134 000 €
1634 €/m²
4
Toad kokku
82 m²
Elamispind
5900 m²
Krunt
5900 m²
Aed
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This single-storey house offers three bedrooms and one bathroom. The property features a large garden with pleasant views, a double-aspect living room with a fireplace, and an open-plan kitchen. Additionally, it includes a large garage, workshop, and other outbuildings.
Ehitusaasta1988
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmRaudteejaam
25 kmLennujaam
110 kmHaridus
Algkool
3 kmKeskkool
3 kmÜlikool
27 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
3 kmRestoran
3 kmPank
3 kmTervishoid
Apteek
3 kmArst
3 kmHaigla
10 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmPhoto Tour

garden
Single-Storey House with Large Garden in Boussay
134 000 €
1634 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1932019
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.