Müükhouse
Single-Storey House with Garden in Brenes
125 000 €
1025 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
4
Vannitoad
122 m²
Elamispind
238 m²
Krunt
Kirjeldus
This single-storey house features three bedrooms and four bathrooms, including a bathroom in the patio. The property is fully furnished, with a functional and versatile layout comprising two independent living rooms and two kitchens (one interior and one exterior). The spacious garden offers potential for various uses, such as leisure or expansion, and the location is well-connected with nearby se...
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
7 kmRaudteejaam
29 kmLennujaam
13 kmHaridus
Lasteaed
5 kmÜlikool
18 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
18 kmVeterinaaria
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
18 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.