Müükhouse
Semi-Detached Villa with Pool in Le Rouret
795 000 €
4649 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
171 m²
Elamispind
1588 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This semi-detached villa offers six rooms, including two separate living spaces, on a flat, 1,588 m² garden. The property features a south-facing orientation, ensuring ample natural light, and includes a pool, pétanque area, children's play area, and garden shed. It is located in the sought-after Le Rouret area, providing easy access to local amenities and transport.
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
169.2 kWh/m²/yrC
Class C — 169.2 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
31 kg CO²/m²/yrD
Class D — 31 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
17 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
8 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
10 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond
Raudtee
4 kmPhoto Tour

pool area
Semi-Detached Villa with Pool in Le Rouret
795 000 €
4649 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
MAISON-A-NICE.FR
Viide: 549T
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.