Müükhouse
Semi-Detached House with Terrace in Le Portel
246 000 €
2236 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
110 m²
Elamispind
398 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-WC semi-detached house features a bright living area and a fitted kitchen. The property includes a veranda, terrace, and garden, with a south-facing orientation. Additionally, there is a basement with a potential bedroom and a 24 m² room to be arranged as desired.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com, lesiteimmo.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
107 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria

staircase
Semi-Detached House with Terrace in Le Portel
246 000 €
2236 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.