Müükhouse
Semi-Detached House with Pool in Orihuela Costa
319 900 €
3440 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
93 m²
Elamispind
Kirjeldus
This semi-detached house offers three bedrooms and two bathrooms, featuring a private terrace and pool. Located in the exclusive residential complex of Orihuela Costa, it is situated near the Villamartín golf course and La Zenia Boulevard shopping centre. The property includes modern design elements such as air conditioning, a garden, and a private pool.
Ehitusaasta2025
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
22 kmLennujaam
19 kmHaridus
Lasteaed
6 kmÜlikool
16 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.