Müükhouse
Semi-detached House with Garden in Fenain
177 500 €
2064 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
86 m²
Elamispind
Kirjeldus
This semi-detached house features two bedrooms and one bathroom. The ground floor includes a bright living area of approximately 26.5 m², an independent kitchen of 9.5 m², and a 20 m² veranda. The first floor has a hallway leading to three bedrooms (9 m², 10.3 m², and 11.2 m²) and a bathroom of 6.15 m². A large garage of 33 m² provides ample space for parking or storage. The property also includes...
Energiaklass
210 kWh/m²/yrD
Class D — 210 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
45 kg CO²/m²/yrD
Class D — 45 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
26 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
15 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalRand
4 kmKeskkond

bedroom
Semi-detached House with Garden in Fenain
177 500 €
2064 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Audrey Raoult
IAD France
Viide: 2026228
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.