Müükapartment
3-room apartment in Paris 17e
990 000 €
16 500 €/m²
3
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
60 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellespierres.com
Energiatõhusus
Energiaklass
153 kWh/m²/yrC
Class C — 153 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond