Müükhouse
Rustic Villa with Garden in Lissone
500 000 €
2252 €/m²
Via a. Sciesa 24, Lissone
4
Toad kokku
2
Vannitoad
222 m²
Elamispind
1500 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom villa is located in Lissone, near the centre and the Parrocchia di Santa Maria Assunta. The property, requiring renovation, is free-standing on a 1500 m² lot, offering potential for expansion or division into two units. It includes a private garden and a basement with an attached garage.
Ehitusaasta1960
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust1
Asukoht
Via a. Sciesa 24, Lissone
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
600 m10 minRaudteejaam
2,6 km7 minLennujaam
19 km50 minHaridus
Lasteaed
800 m12 minKeskkool
19 km49 minÜlikool
4 km9 minRaamatukogu
2,3 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
1,0 km16 minRestoran
500 m7 minPank
700 m11 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
1,4 km22 minHaigla
1,3 km20 minVeterinaaria
1,4 km22 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
12 km32 minKeskkond
Suurem tee
900 m14 minRaudtee
1,0 km16 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.