Müükhouse
Rustic Torre with Sea Proximity in Noli
90 000 €
2250 €/m²
Noli Savona (Sv), Noli
2
Toad kokku
1
Vannitoad
40 m²
Elamispind
Kirjeldus
This rustic property, located 1 km from the sea, comprises two rooms of approximately 20 m² each and one bathroom. The property is accessible only by foot, with public parking available 350 m away. An option to purchase adjacent land for olive and fruit cultivation is available.
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
900 m13 minRaudteejaam
7 km17 minLennujaam
40 km1.8hHaridus
Lasteaed
600 m10 minÜlikool
11 km28 minRaamatukogu
300 m4 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
700 m11 minRestoran
600 m10 minPank
900 m14 minTervishoid
Apteek
800 m12 minArst
5 km14 minHaigla
6 km16 minVeterinaaria
8 km20 minVaba aeg ja loodus
Park
2,4 km6 minRand
900 m13 minKeskkond
Suurem tee
2,7 km7 minRaudtee
800 m13 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.