Pildid puuduvad
Müükapartment
Rustic-Style Apartment with Sea View in Viareggio
320 000 €
3556 €/m²
Viareggio
5
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
90 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
20 m²
Terrass
Kirjeldus
This five-bedroom, one-bathroom apartment is located on the top floor of a small building with only four units, close to the sea. The recently renovated property features bright, functional spaces, including a modern open-plan living area with a kitchen and a veranda-style terrace. Additional amenities include a second terrace, a private parking area, and a bathroom with a large shower and a Jacuz...
Ehitusaasta1972
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus2 / 2
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
800 m12 minLennujaam
22 km57 minHaridus
Lasteaed
400 m7 minÜlikool
19 km50 minRaamatukogu
0 m1 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
900 m14 minRestoran
0 m1 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
300 m4 minHaigla
600 m9 minVeterinaaria
800 m12 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
800 m12 minKeskkond
Suurem tee
1,8 km29 minRaudtee
400 m5 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.