Müükhouse
Rustic Stone House with Garden in Monflanquin
231 600 €
1883 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
123 m²
Elamispind
3617 m²
Krunt
Kirjeldus
This 123 m² stone house, fully renovated, is located at the foot of the bastide of Monflanquin, a village classified among the most beautiful in France. The property features an open-plan kitchen, living area, two bedrooms including a master suite, en-suite bathroom, and a veranda. It also includes a 60 m² outbuilding with water and electricity, suitable for conversion, and a large wooded garden.
Ehitusaasta1900
Energiaklass
127 kWh/m²/yrC
Class C — 127 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Raudteejaam
15 kmLennujaam
36 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
16 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
14 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
7 kmRand
8 kmPhoto Tour

facade

kitchen

bedroom

bathroom

living room

facade

utility room
Rustic Stone House with Garden in Monflanquin
231 600 €
1883 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
SAFTI
Viide: 1656668
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.