Müükhouse
Rustic Stone House for Renovation in Trizac
37 000 €
617 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
60 m²
Elamispind
928 m²
Krunt
928 m²
Aed
Kirjeldus
This two-bedroom house, built in 1900, is located in Trizac and requires full renovation. The property features a living space, a bedroom, and a potential office or extension area. It includes a 40 m² garage and a garden, with a total land area of 928 m² and an additional 1430 m² plot, offering ample space for development.
Ehitusaasta1900
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
9 kmRaudteejaam
24 kmLennujaam
76 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
10 kmÜlikool
35 kmRaamatukogu
10 kmKaubandus ja teenused
Toidupood
LähedalRestoran
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
9 kmHaigla
16 kmVeterinaaria

facade
Rustic Stone House for Renovation in Trizac
37 000 €
617 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
SAFTI
Viide: 1486693
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 18. juuli 2025 | 54 000 € | 900 € / m² | Algne |
| 24. dets 2025 | 44 000 € | 733 € / m² | -18.5% |
| 14. mai 2026 | 37 000 € | 617 € / m² | -15.9% |