Müükhouse
Rustic House with Valley View in Pietrabruna
69 000 €
431 €/m²
6
Toad kokku
2
Vannitoad
160 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-storey, four-bedroom rustic house features a separate cantina with private entrance, a courtyard, and views of the valley and a 16th-century Saracen tower. The property requires some modernisation and has no communal fees. The house is situated in the characteristic village of Boscomare, 10 km from beaches and a cycle path.
Ehitusaasta1700
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust3
Lisaomadused
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tecnocasa.it, trovacasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
F
Class F
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
59 kmHaridus
Lasteaed
4 kmÜlikool
8 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
3 kmRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
5 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
4 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
3 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.