One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Hispaania
  3. Rustic House with Pool in Torres de Cotillas
1 / 14
MüükMajaKülamajaRustikaalne majaMaamajaPuhkemaja

Rustic House with Pool in Torres de Cotillas

29 900 €
352 €/m²
2
Magamistoad
1
Vannitoad
85 m²
Elamispind

Kirjeldus

This rustic house for sale has two bedrooms and is situated on a 190 m² plot in a tranquil, natural setting in Torres de Cotillas. The property, built in 1949, requires renovation and offers potential for expansion or new construction. The plot includes ample outdoor space for a garden, pool, or leisure area, with easy access to the town centre and local amenities.

Ehitusaasta1949
OmandTäis

Lisaomadused

Aed
Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: yaencontre.com

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 29. mai 2026 · 64 päeva
Alghind35 000 €412 € /m²
Muutus-5100 €-14.6% 64 päeva jooksul
Praegune29 900 €352 € /m²
35 000 €29 900 €29. mai10. juuliTäna
29. mai 202635 000 €412 € /m²Algne
10. juuli 202629 900 €352 € /m²-14.6%

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
12 km
Lennujaam
27 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Keskkool
6 km
Ülikool
5 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
6 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
18 km

Keskkond

Suurem tee
4 km
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Aed - Rustic House with Pool in Torres de Cotillas

land plot

Vannitoad - Rustic House with Pool in Torres de Cotillas

bathroom

Toad - Rustic House with Pool in Torres de Cotillas

cellar

Toad - Rustic House with Pool in Torres de Cotillas

other room

Aed - Rustic House with Pool in Torres de Cotillas

courtyard

Toad - Rustic House with Pool in Torres de Cotillas

other room

Toad - Rustic House with Pool in Torres de Cotillas

other room

Välivaade - Rustic House with Pool in Torres de Cotillas

facade

Toad - Rustic House with Pool in Torres de Cotillas

other room

Välivaade - Rustic House with Pool in Torres de Cotillas

facade

Toad - Rustic House with Pool in Torres de Cotillas

other room

Välivaade - Rustic House with Pool in Torres de Cotillas

facade

Aed - Rustic House with Pool in Torres de Cotillas

land plot

Aed - Rustic House with Pool in Torres de Cotillas

land plot

Rustic House with Pool in Torres de Cotillas
29 900 €
352 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
YaencontreGlobaliza
Avaldaja
Profesional Inmobiliario
Viide: 65036744816.106100
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.