Müükapartment
Rustic Apartment with Wooden Beams in Assisi
89 000 €
1236 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
72 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment features exposed wooden beams and a windowed bathroom. The property includes a covered private parking space and is situated in the Capodacqua area, near Santa Maria degli Angeli, with elevator access.
Ehitusaasta2006
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus2 / 4
Lisaomadused
Lift
Maavaade
Mägivaade
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tecnocasa.it, trovacasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
G
Class G
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
6 kmRaudteejaam
5 kmLennujaam
13 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
4 kmRestoran
LähedalPank
3 kmTervishoid
Apteek
3 kmArst
9 kmHaigla
5 kmVeterinaaria
10 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
41 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.