Müükapartment
Rustic Apartment with Terrace in Spilimbergo
46 085 €
268 €/m²
Piazza Regina Margherita, 3 3, Spilimbergo
6
Toad kokku
3
Magamistoad
172 m²
Elamispind
Kirjeldus
This six-room apartment is located on the first and second floors of a building with a historic structure, renovated post-earthquake in 1979. The first floor includes a bathroom, kitchen, and a living room with views on three sides. The second floor features a bedroom area with an additional bathroom and three bedrooms, along with access to a partially covered terrace via a balcony door.
SeisukordRenoveeritud
Korrus1
Lisaomadused
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: wikicasa.it
Asukoht
Piazza Regina Margherita, 3 3, Spilimbergo
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
5 km12 minRaudteejaam
7 km18 minLennujaam
55 km2.4hHaridus
Lasteaed
1,9 km29 minKeskkool
24 km1.1hÜlikool
19 km51 minRaamatukogu
2,3 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
2,1 km5 minRestoran
1,1 km17 minPank
1,7 km27 minTervishoid
Apteek
1,7 km27 minArst
1,7 km26 minHaigla
1,5 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
1,9 km29 minRand
26 km1.1hPhoto Tour

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.