Müükhouse
Rustic 18th-Century Farmhouse in Colombotte
254 000 €
876 €/m²
8
Toad kokku
6
Magamistoad
290 m²
Elamispind
10
Parkimiskohad
Kirjeldus
This eight-bedroom farmhouse, renovated into a gîte, is located in Colombotte, 14 km from Vesoul. The property features a separate kitchen, a large living-dining room, a small salon with terrace access, six bedrooms with one having a terrace, and four en-suite bathrooms. It includes a private garden and parking, offering a charming and authentic setting with good annual occupancy.
Ehitusaasta1800
Energiaklass
230 kWh/m²/yrD
Class D — 230 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
9 kg CO²/m²/yrB
Class B — 9 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmRaudteejaam
11 kmLennujaam
92 kmHaridus
Lasteaed
10 kmAlgkool
6 kmKeskkool
9 kmÜlikool
12 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
9 kmToidupood
4 kmRestoran
LähedalTervishoid
Apteek
4 kmArst
10 kmHaigla
11 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
12 kmKeskkond

facade
Rustic 18th-Century Farmhouse in Colombotte
254 000 €
876 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Suisse Immo L'Isle-sur-le-Doubs
Viide: 2108
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.