Müükhouse
Rural Domain with Lake in Calvados
787 500 €
7646 €/m²
4
Toad kokku
103 m²
Elamispind
80 000 m²
Krunt
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom single-storey house offers 103 m² of living space. The property sits on over 8 hectares of land with lakes, providing opportunities for fishing, hunting, and equestrian activities. It includes a 200 m² hangar, a 35 m² closed garage, and is located 15 minutes from beaches and 20 minutes from Caen and Bayeux.
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
5 kmKeskkool
LähedalÜlikool
15 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
12 kmPank
8 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
12 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmPhoto Tour

Rural Domain with Lake in Calvados
787 500 €
7646 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Optimhome Immobilier
Viide: 830030338277
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.