Müükcommercial
3-room commercial property in Aljezur
899 000 €
6243 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
144 m²
Elamispind
3250 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
27 kmLennujaam
83 kmHaridus
Lasteaed
5 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
5 kmArst
5 kmHaigla
27 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.