Müükcommercial
Restaurant Space in Levallois-Perret
132 000 €
3000 €/m²
44 m²
Elamispind
Kirjeldus
This 44 m² commercial property is located in the heart of Levallois-Perret, close to the metro. The space is fully equipped for a pizzeria or crêperie, with an authorised terrace and no heavy renovations required. It offers immediate operational potential with a recent commercial lease and an attractive rent.
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Foto allikas: etreproprio.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
17 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
7 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.